Umění posvátného doteku

Cesta do nitra

Srdečně Vás zvu na roční cyklus seminářů, zaměřený na Umění posvátného doteku, seberozvoj a osobní transformaci. Semináře jsou určeny všem, kteří se chtějí naučit, jak pomocí osobní praxe podpořit sebe a pomocí přikládání rukou podpořit  druhé v procesu rozvoje vědomí.

V současné době je důležitější než kdy jindy pracovat na stabilní přítomnosti, aby nás stále sílící intenzita vnějších okolností a sílící intenzita naší programované mysli, příliš nevychílily z našeho středu. Je nejvyšší čas obrátit se dovnitř a začít oživovat a ozdravovat svůj vnitřní prostor, neboť jak uvnitř, tak venku. 

Máš chuť nořit se do hloubek vlastního bytí, naučit se pracovat s druhým člověkem skrze vědomý dotek, podporující rozvoj vědomí a přispět k vytvoření Zdravého světa? Pak je tento roční cyklus pro tebe jak dělaný. V malé skupince šesti podobně lazených duší získáš podporu, postupně si osvojíš praxe, které ti budou doživotně sloužit ve stále hlubším ponoru do řeky života a odevzdání se jejímu proudu, plynoucímu směrem k tvému nejvyššímu potenciálu.

Tento kurz se skládá ze šesti setkání,  každý druhý měsíc se bude konat jedno setkání.

Náplní studia bude především:

– osobní praxe v sedě, na jejíž kultivaci Umění posvátného doteku stojí

– praxe Posvátného doteku ve dvojicích na lehátku

– nástroje pro práci na fyzické, energetické a duchovní úrovni

Na prvním úvodním semináři se seznámíme se základy Umění Posvátného doteku. Naučíme se praxi vsedě, proces obrácení pozornosti do nitra, na kterém celé umění stojí. Ukážeme si některé základní úchopy a pustíme se do samotné praxe Posvátného doteku. Vše si na sobě v průběhu víkendu několikrát vyzkoušíme, při práci ve dvojicích na masážním lehátku. 

Celý proces je velmi jednoduchý. Co je jednoduché, není ale pro lidské bytosti s komplexní myslí snadné. Proto se budeme po celý rok věnovat také pomocným praxím, které budou sloužit k přebudování a ladění se tak, aby se jednoduchost stala výchozím nastavením. Důležitá bude pravidelná praxe, kultivace a prohlubování. 

Omezený počet účastníků – 6 osob

Termín prvního setkání:

22.-23.6.2024

Ostatní termíny (možno doladit po společné dohodě):

8.2024

10.2024

12.2024

2.2025

4.2024

Cena ročního běhu (6 víkendových setkání):  25000 Kč

Platební a storno podmínky zde

Po úspěšném absolvování prvního ročníku je možné pokračovat dalším studiem.

Přihlášky: info@r3m3dium.cz