Umění posvátného doteku

Cesta do nitra a zpět

Srdečně Vás zvu na roční cyklus víkendových seminářů, zaměřený na Umění posvátného doteku, seberozvoj a osobní transformaci. Semináře jsou určeny všem, kteří se chtějí naučit, jak pomocí osobní praxe podpořit sebe a pomocí vědomého doteku podpořit  druhé v procesu rozvoje vědomí.

V současné době je důležitější než kdy jindy pracovat na stabilní přítomnosti, aby nás stále sílící intenzita vnějších okolností a sílící intenzita naší programované mysli, příliš nevychílily z našeho středu. Je nejvyšší čas obrátit se dovnitř a začít oživovat a ozdravovat svůj vnitřní prostor, neboť jak uvnitř, tak venku. 

Máš chuť nořit se do hloubek vlastního bytí, naučit se pracovat s druhým člověkem skrze vědomý dotek, podporující rozvoj vědomí a přispět k vytvoření Zdravého světa? Pak je tento roční cyklus pro tebe jak dělaný. V malé skupince šesti společně smýšlejících duší získáš podporu, postupně si osvojíš praxe, které ti budou doživotně sloužit ve stále hlubším ponoru do řeky života a odevzdání se jejímu proudu, plynoucímu směrem k tvému nejvyššímu potenciálu.

Tento kurz se skládá ze šesti setkání,  každý druhý měsíc se bude konat jedno víkendové setkání.

  Náplní studia bude především:

  – osobní praxe v sedě, na jejíž kultivaci Umění posvátného doteku stojí

  – praxe Posvátného doteku ve dvojicích na lehátku

  – nástroje pro práci na úrovni fyzické, energetické a duchovní

  Na prvním úvodním semináři se seznámíme s tím, co to Umění Posvátného doteku vlastně je. Naučíme se praxi vsedě, proces obrácení pozornosti do nitra, na kterém celé umění stojí. Ukážeme si některé základní úchopy a pustíme se do samotné praxe Posvátného doteku. Vše si na sobě v průběhu víkendu několikrát vyzkoušíme, při práci ve dvojicích na masážním lehátku. 

  Celý proces je velmi jednoduchý. Co je jednoduché, není ale pro lidské bytosti s komplexní myslí snadné. Proto se budeme po celý rok věnovat také pomocným praxím, které budou sloužit k přebudování a ladění se tak, aby se jednoduchost stala výchozím nastavením. Důležitá bude pravidelná praxe, kultivace a prohlubování. 

  Omezený počet účastníků – 6 osob

  Termíny setkání (pokud se chcete zúčastnit a některý z termínů Vám nevyhovuje, dejte mi prosím vědět, úprava je ještě možná)

  11.-12.3.2023

  13.-14.5.2023

  8.-9.7.2023

  9.-10.9.2023

  11.-12.11.2023

  13.-14.1.2024

  Cena ročního běhu (6 víkendů):  21 000 Kč (možné rozdělit na dvě části, 3500 Kč při přihlášení, 17500 Kč nejpozději do 13.4.2023 )

  Je možné pokračovat dalším studiem po absolvování prvního ročníku.

  Přihlášky: martina@doticha.cz