Služby

Kraniosakrální biodynamika navrací rovnováhu tělu a mysli. Nezaměřuje se na nemoc a nezabývá se odstraňováním symptomů, nýbrž pomáhá organismu najít cestu k přirozené rovnováze a směřuje jej ke zdravému fungování.

Biorezonance je celostní biofyzikální metoda, která pracuje s elektromagnetickými vlnami, vysílanými klientem. Patologické vlny mění na harmonické, “vylaďuje” systém klienta a tím celkově zlepšuje jeho/její zdraví.

Při této terapii se používají terapeutické ladičky, nalazené na specifické frekvence mající různé účinky na naše tělo, vědomí, emoce a buňky. Jedná se o hlubokou buněčnou terapii, při které vibrace z ladiček procházejí tělem a ladí ho harmonickými frekvencemi. Ladičky bez závaží se používají na působení v jemnohmotném těle, zatímco ladičky se závažím jsou sestrojené k práci přímo na fyzickém těle.

Jedná se o jemnou a účinnou metodu, která pomáhá ladit naše emocionální stavy, naše prožívání. Podporuje nás kdykoliv, když přichází do našeho života změna nebo když cítíme, že potřebujeme nový impuls. Bachovy esence pomáhají získat nadhled, uvolňují stres, harmonizují naši psychiku a tím mohou podpořit i uzdravení našeho fyzického těla. Podporují také náš osobní rozvoj.